O firmie

O nas

arr_2

KMT3

Biuro Inżynierskie Matej&Matej  to firma rodzinna, której korzenie sięgają 1985 roku, kiedy to Bolesław Matej założył Pracownię Projektową. W pierwszych latach działalności firma zatrudniała tylko jedną osobę. Jedenaście lat później, w 1996 roku, firma została przekształcona w spółkę cywilną i zmieniono jej nazwę na Biuro Inżynierskie Matej&Matej, którego właścicielami są: mgr inż. Elżbieta Matej i mgr inż. Bolesław Matej – wpisani na listę Lubelskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Biuro Inżynierskie Matej&Matej specjalizuje się w projektowaniu różnego rodzaju budynków i obiektów. Wykonuje również ekspertyzy i orzeczenia techniczne oraz nadzoruje prace budowlane. Zajmujemy się powiernictwem inwestycyjnym. Firma świadczy także usługi z zakresu wyceny nieruchomości oraz pośrednictwa w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Właściciele posiadają wszelkie wymagane uprawnienia zawodowe i licencje w zakresie: projektowania architektoniczno-konstrukcyjnego, kierowania i nadzorowania robotami budowlanymi, rzeczoznawstwa majątkowego oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Biuro Inżynierskie Matej&Matej s. c. jest jedną z bardziej znanych pracowni projektowych na terenie powiatu tomaszowskiego. Firma specjalizuje się w wykonawstwie projektów budynków chłodni, hal produkcyjnych, magazynowych oraz budynków biurowych i handlowych. Wykonujemy również projekty domów jednorodzinnych, w tym projekty indywidualne oraz adaptacje projektów typowych autorstwa znanych na terenie całego kraju pracowni architektonicznych.

Od stycznia 2009 roku firma świadczy usługi w zakresie przygotowywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków.

Naszym klientom gwarantujemy fachową i miłą obsługę.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług.

 

Nasz Zespół

arr_2
bolek

mgr inż.  Bolesław Matej

Właściciel, główny projektant, inspektor nadzoru konstrukcji budowlanych

mgr inż.  Elżbieta Matej

Właściciel, projektant konstrukcji budowlanych

mgr inż.  Tomasz Matej

Projektant, inspektor nadzoru konstrukcji budowlanych

mgr inż.  Karolina Matej

Projektant, inspektor nadzoru instalacji sanitarnych

mgr inż.  Marcin Stępień

Projektant konstrukcji budowlanych

mgr inż.  Tomasz Buczkowski

Projektant konstrukcji budowlanych